Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Elmas Kelepçeler

Elmas Kelepçe

Gösterişli ve ihtişamlı modellerin en başında gelen elmas kelepçeler sizlere geniş bir ürün yelpazesi ile sunuluyor. Emel pırlanta sadeliği seven kullanıcıları için de harika elmas kelepçe modellerini gün yüzüne çıkarıyor. Elmasın en kusursuz haline merhaba deyin! Elmas doğanın bize sunduğu en harika taşlardandır. Yüksek ısı ve basınç altında milyonlarca yıl toprak altında oluşur. Kristal parçalarının muhteşem görünümü kadınların bileklerinde anlam kazanır. Ömür boyu hatırlanacak ve nesilden nesle aktarılacak kadar özel olan bu mükemmel madenler hayatınızda hep güzel anıları biriktirecek.

Elmas Kelepçe Modelleri

Sade bir elbise ile kullanılan elmas kelepçe modelleri şık bir hava yaratmanıza yardımcı olacak. Zamansız ve çabasız şıklığın sembollerinden olan elmas kelepçeler asaletin ve zarafetin en büyük desteklerinden. Siyah, bakır ve beyazın çarpıcı uyumuna tanık olun. Bu gösterişli taşların aynı zamanda hastalıkları uzaklaştırdığı, şifa dağıttığı düşünülüyordu. Farklı kültür ve medeniyetlerde elmaslara değişik anlamlar yüklense de bu anlamların hepsi güç ve dengeye yönelik oluyordu. Örneğin Yunanlar elmasın tanrıların gözyaşları, Romalılar ise yıldızlardan kopan parçalar olarak nitelendiriyordu. Hintliler de elmasa hastalık, hırsızlık ve kötülükleri uzakta tutan bir şans tılsımı olarak bakıyordu. Başka kültürlerde bu taşların iyileştirme ve bilgelik güçlerine sahip olduğuna inanılırdı.

Elmas Kelepçe Fiyatları

Görünümünün yanında bu özel ve manevi anlamları ile de kadınların kalbini kazanan elmaslar usta ellerde en güzel görünümüne kavuşuyor. Elmas kelepçeler koleksiyonu fiyatlarına göz atmak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz..