Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Kalemler

Kalem

Kalem, gündelik hayat içerisinde sıklıkla tercih edilen araçlar arasında yer alır. Yazı yazmada kullanılan kalemlerin her biri, aynı zamanda şık ve estetik bir tasarım olarak da değerlendirilebilir. Sevdiklerine benzersiz hediyeler almak isteyen kişiler için özel olarak tasarlanan ve pırlantanın benzersizliğini üzerinde taşıyan kalemler, kurumsal hayatta çalışmakta olan kişilerin vazgeçemeyeceği aksesuarlar arasında yer alır.

İmza kalemi olarak değerlendirilebilen ve taşlı bir tasarıma sahip olan kalemlerin her biri, eşsiz tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sizler de Emel Pırlanta ayrıcalığıyla sizlere sunulan yenilikçi kalem modelleri arasından arzu ettiklerinize hızlı, kolay ve zahmetsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kalem Modelleri

Hayatın farklı alanlarında kullanılan ve fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan kalemler, birçok farklı tasarıma ev sahipliği yapıyor. Pırlantanın eşsizliğini üzerinde taşıyan kalem tasarımları, estetik ve şık bir görünümü olanaklı hale getiriyor. Kurumsal hayatta imza için tercih edilen imza kalemleri, farklı karat oranlarıyla hareketlilik kazanan modellerdir.

Muhteşem tasarıma sahip ve taş detayıyla dikkatleri üzerine çeken açık renk kalemlerin yanı sıra kapak ve gövde kısmı farklı şekilde tasarlanan kalemler de mevcut. Uzun süreli kullanım sağlayan tasarımıyla kullanışlılık vadeden kalem modelleri, her tarza uygun detayları bünyesinde barındırıyor. Sizler de farklı karat yapılarıyla benzersiz bir görünüm elde eden kalem tasarımları arasından arzu ettiklerinizi tercih edebilirsiniz.

Kalem Fiyatları

Takı ürünlerine dinamizm katan pırlanta, bunun dışında kalem gibi ürünlerin tasarımında da özel bir yer edinmektedir. Pırlantanın dahil olduğu kalemlerin her biri, pırlantanın karat oranına göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Bu nedenle kalem fiyatları arasında farklılıklar meydana gelebilir. Mat renklerle tasarlanan ve pırlantanın eşsizliğiyle hareketlilik kazanan pırlanta kalemler, kullanıcıların hayatın her alanında şık bir ürüne ulaşmasını sağlıyor.

Emel Pırlanta ayrıcalığıyla tasarlanan ve çok özel fiyatlarla sizlere sunulan kalem modellerini inceleyebilir, ürünler hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Yenilikçi tasarımları bünyesinde barındıran Emel Pırlanta, kurumsal hayatta ihtiyaç duyduğunuz kalemlerde özgün ve yenilikçi tasarımları sizlerle buluşturmaya devam ediyor! Bir kalemden çok daha fazlası için Emel Pırlanta ayrıcalığını deneyimleyin!