Hakkımızda

  1989 yılında Pırlantayla tanışan firmamız, 2002 yılından itibaren Emel Pırlanta olarak Bağdat Caddesi, Viaport Alışveriş Merkezi ve Kapalıçarşı da (üretim merkezimiz) faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

  Fiyatlarımız mücevher piyasasında ki çoğu firmaya göre daha uygundur. Ürünlerimiz de kullandığımız tüm taşları (pırlanta, elmas, zümrüt, yakut, safir vb.) ve altın hammaddesini yurtdışından kendimiz ithal ederek Kapalıçarşı da ki atölyelerimiz de kendimiz imal ediyor ve toptan fiyatına perakende olarak satışa sunuyoruz.

 

  Ürünlerimizin büyük çoğunluğunu Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Umman, Kazakistan, Azerbaycan vb. ülkelere ihracat yapıyoruz.

 

  Üstelik bütün ürünlerimiz 2 yıl garantimiz altında olup orijinal pırlanta sertifikasıyla birlikte gönderilmektedir. 

 

  Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen alışveriş siteleri olan markafoni.com, markavip.com, suqar.com, n11.com, bidebunu.com, 1v1y.com, gittigidiyor.com gibi sitelerde belirli zaman aralıklarında kampanyalar düzenlenerek ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz.

 

 Yılın çeşitli dönemlerinde indirim broşürlerinin ulusal gazetelerde (hürriyet, milliyet, sabah, vatan) dağıtımı sağlanarak evinize misafir oluyor ürünlerimizin detaylı bilgilerini ve fiyatlarını her zaman elinizin altında tutabileceğiniz bir mecra haline getiriyoruz.

 

  Her daim daha uygun fiyatlı, her daim müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutarak geniş bir yelpaze de ürünlerimizi büyük bir keyifle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

 Gerek mağazalarımız da ki personelimiz, gerek atölyelerimizde özenle emek sarf eden değerli ustalarımız, gerekse internet ekibimizle dev bir aileyiz. Siz değerli müşterilerimiz bizim için bu ailenin vazgeçilmez bir parçasını oluşturuyorsunuz. Yenilikçi genç kadrosu ve atılımcı ruhuyla Emel Pırlanta olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

Saygılarımızla

Emel Pırlanta