Mücevher İhracatında 3. Sıradayız!

444 50 16

Hakkımızda

1989 yılında Pırlantayla tanışan firmamız, 2002 yılından itibaren Emel Pırlanta olarak Bağdat Caddesi, Viaport Alışveriş Merkezi, Katar doha ve Kapalıçarşı da (üretim merkezimiz) faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fiyatlarımız mücevher piyasasında ki çoğu firmaya göre daha uygundur. Ürünlerimiz de kullandığımız tüm taşları (pırlanta, elmas, zümrüt, yakut, safir vb.) ve altın hammaddesini yurtdışından kendimiz ithal ederek Kapalıçarşı da ki atölyelerimiz de kendimiz imal ediyor ve toptan fiyatına perakende olarak satışa sunuyoruz.

Ürünlerimizin büyük çoğunluğunu Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Umman, Kazakistan, Azerbaycan vb. ülkelere ihracat yapıyoruz.

Üstelik bütün ürünlerimiz ÖMÜR BOYU Bakım ve Onarım garantimiz altında olup orijinal pırlanta sertifikasıyla birlikte gönderilmektedir. 

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen alışveriş siteleri olan markafoni.com, markavip.com, suqar.com, n11.com,  gittigidiyor.com gibi sitelerde belirli zaman aralıklarında kampanyalar düzenlenerek ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz.

Yılın çeşitli dönemlerinde indirim broşürlerinin ulusal gazetelerde (hürriyet, milliyet, sabah, vatan) dağıtımı sağlanarak evinize misafir oluyor ürünlerimizin detaylı bilgilerini ve fiyatlarını her zaman elinizin altında tutabileceğiniz bir mecra haline getiriyoruz.

Her daim daha uygun fiyatlı, her daim müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutarak geniş bir yelpaze de ürünlerimizi büyük bir keyifle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gerek mağazalarımız da ki personelimiz, gerek atölyelerimizde özenle emek sarf eden değerli ustalarımız, gerekse internet ekibimizle dev bir aileyiz. Siz değerli müşterilerimiz bizim için bu ailenin vazgeçilmez bir parçasını oluşturuyorsunuz. Yenilikçi genç kadrosu ve atılımcı ruhuyla Emel Pırlanta olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Saygılarımızla

Emel Pırlanta

Ücretsiz Kargo

Siparişleriniz 1-5 iş gününde kargoya verilir. Stoktaki ürünler aynı gün ücretsiz sigortalı kargoya verilmektedir.

Bakım Garantisi

Satın aldığınız ürünler ömür boyu bakım ve onarım garantisi altındadır.

3D Güvenli Alışveriş

Kart bilgileriniz sistemimizde tutulmamakta bankanız tarafından 3D ile şifrelenerek alışverişiniz tamamlanmaktadır.

Ürün Sertifikası

Tüm ürünlerimizde garanti sertifikası fatura ile tarafınıza gönderilmektedir.

Özel Hediye Paketi

Ürünlerimiz şık mücevher kutusu ile birlikte özel pakette gönderilmektedir.

Ücretsiz İade

Ürünlerimiz elinize ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.