Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Pırlanta Coronet Kolyeler

Coronet Pırlanta Kolye

 

 

Pırlanta Coronet kolyeler günümüzde en çok sevilen modellerdendir. Ayrıca en çok tercih edilen hediyelerin başında gelir. Coronet pırlanta kolyeler benzersiz ihtişamının yanında oldukça ekonomiktir. Birden fazla minik pırlantanın birleşiminden oldukça gösterişli pırlanta kolye elde edilmesiyle ortaya çıkar. Bu harika tasarım pırlantanın kalitesinden ödün vermeden gösterişini belirgin etmeye yöneliktir.

Pırlanta coronet kolyeler, düğün, nişan gibi özel seremonilerin yanında doğum günü, mezuniyet balosu gibi özel davetlerin de vazgeçilmez mücevherlerindendir. Köklü bir gelenek şeklinde hala aynı popülerlikte hediye olarak verilmeye devam edilen modellerdendir. Tabi zamana yaraşır şekilde, modern dizayn ve tasarımlarla hala kadınların rüyalarını süsleyen, en ışıltılı ve en zarif armağan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pırlanta Coronet Kolye Modelleri

Coronet kolyeler için kullanılan pırlanta taşlarının kaliteli olması, kolyenin nesilden nesle bile aktarılabilmesini sağlar. Bu yüzden de pırlanta kolye, yüzük ya da küpe satın alırken sektörde lider konumda olan Emel pırlantayı seçmeniz, güvenli alışveriş deneyimi yaşamanız için oldukça önemlidir.

Ayrıca pırlanta safir kolye modellerimize de göz atın.

Pırlanta Coronet Kolye Fiyatları

Kolyeler nesilden nesle aktarıldıkça değerinden kaybetmez aksine güzel anılarla paha biçilemez şekilde değer kazanır. Coronet pırlanta kolye modellerinde elmasın işlenmesi ile ortaya çıkan pırlanta kullanılır. Pırlantanın güzelliği ise; berraklığından, ışığı yansıtmasından, renklerinden ve karatından anlaşılır.

Pırlanta coronet kolyeler ışığı mükemmel şekilde yansıtır. Gün boyu göz alıcı ve benzersiz görünmenizi sağlar. Pırlanta kolyeler gösterişli ama sade ve zarif görünümü ile görenleri büyülediği için yaygın olarak tercih ediliyor.