Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16

Pırlanta Minimal Kolyeler

Minimal Kolye

Güzelliğin, zarafetin, aşkın ve sonsuz birlikteliğin simgesi pırlanta, minimalizm felsefesinden ilham alınarak tasarlanan kolyelerle sadeliği ışıltıyla yansıtıyor. Pırlanta minimal kolye modelleri sade, zarif ve naif detaylarıyla büyüleyicidir. Her ortamda ve her türden kombinde ışıltıyla parıldayan minimal pırlanta taşlardan oluşan kolyeler, ince detaylarıyla göz kamaştırır.

Minimalizmin zarif, ince, naif ve sade felsefesinden ilham alınarak tasarlanan Emel Pırlanta minimal pırlanta koleksiyonu, pırlanta ışıltısını ön plana çıkarıyor. Sade tasarımların yer aldığı koleksiyon, tarihin en seçkin taşlarından biri olarak kabul edilen pırlantanın ışıltısına odaklanıyor. Koleksiyonda yer alan her tasarım zarif ve sofistike detaylarıyla pırlanta zarafetini ruhunuza taşıyor.

Pırlanta Minimal Kolye Modelleri

Pırlanta minimal kolye modelleri, Emel’in zanaatkar dokunuşlarından geçerek özenle tasarlandı. Koleksiyonda her zevke ve tarza hitap eden özel tasarımlar yer alırken, sadeliği ile ön plana çıkan modeller dikkat çekiyor. Ayrıca koleksiyonda karakterini stiline taşımak ve pırlanta ışıltısını her an kombinlerinde hissetmek isteyen kadınlar için özel tasarımlar da yer alıyor.

Ay yıldız, fil, papatya, kelebek, sonsuzluk, güneş, deniz yıldızı gibi temaların işlendiği bu özel tasarımlar, özgür ruhunuzu en efektif şekilde ifade etmenizi sağlayacak. Ayrıca koleksiyon, sevdikleriniz için özel günleri unutulmaz kılmanızı sağlayacak tasarımları da içeriyor. Kalpli modeller, farklı renk ve tasarım seçenekleriyle sevdiklerinizin ruhuna dokunma fırsatı sunuyor. Üstelik tüm tasarımlar, Emel zanaatkarlığından izler taşıyor.

Pırlanta Minimal Kolye Fiyatları

Pırlanta minimal kolye fiyatları, mücevherin tasarımına ve karat özelliğine göre farklılık gösteriyor. Emel’in her biri ince detaylarla bezeli minimal kolye koleksiyonunda ise her bütçeye hitap eden geniş yelpazeli kolyeler yer alıyor. Her biri ayrı bir figüre ve tasarıma ev sahipliği yapan minimal kolyeler, boynunuzda ya da sevdiklerinizin boynunda pırlanta ışıltısıyla parıldayacak.

Emel ayrıcalıklarıyla tasarlanan pırlanta coronet kolye koleksiyonu da sevdiklerinize özel günlerde kusursuz bir armağan almak için inceleyebileceğiniz koleksiyonlardan. Son derece iddialı tasarımlara ev sahipliği yapan koleksiyon, pırlanta ışıltısını modern detaylarla yansıtıyor. Emel ayrıcalıkları ve kalitesi ile pırlantanın büyüleyici zarafetini, minimalizm felsefesinden ilham alınarak tasarlanan minimal pırlanta kolye koleksiyonunda keşfedin!