Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16
2023 Gelinlerini Taçlandıracak Pırlanta Takılar

12.01.2023

2023 Gelinlerini Taçlandıracak Pırlanta Takılar

Gelinlik, her genç kızın hayallerini süsleyen en özel parçalardan biridir. Mutluluğunu sevdikleriyle paylaştığı düğün gününde her kadın en güzel ve ihtişamlı haliyle görünmek ister. Bunun için aylar öncesinden gelinlik seçimine başlanır ve gelinler, içinde harika hissettiği gelinliği seçerek mutluluğunu taçlandırır. Elbette güzellik bir bütündür, bunun için gelinliğin yanı sıra saç ve makyaj gibi detaylar konusunda da doğru seçimler yapmak gerekir.

Gelinlik, saç ve makyajın güzelliğini ön plana çıkararak görkemli şıklığı tamamlayan en önemli parçalar, elbette takılardır. Gelin takıları arasında vazgeçilmez olan pırlantalar, her gelinin ışıltılı güzelliğini gözler önüne serer. Geçmişten günümüze her yıl olduğu gibi 2023 gelinlerini taçlandıracak pırlanta takılar da asaleti, zarafeti ve göz kamaştırıcı ışıltısı ile her gelinin hayalini süsleyen seçenekler sunar.

Özel Anların Işıltılı Tanığı Pırlanta Yüzükler

Evlilik yolundaki en özel ve anlamlı adım olan evlilik teklifinin en önemli tanığı, elbette pırlanta tektaş yüzüklerdir. Ömür boyu bağlılık, aşk ve mutluluğun parmakta taşınan pırıltılı simgesi pırlanta tektaş yüzükler, gelinlerin ayrılmaz mücevherlerinden biridir. Uzun yıllardır adeta değişmez bir kural haline geldiği gibi 2023 gelinlerini taçlandıracak pırlanta takılar listesinde de elbette tektaş yüzükler ilk sıralarda yer alır. Aşkınızın en anlamlı ve özel tanığını parmağınızda taşımak için düğününüzde pırlanta tektaş yüzük takmayı ihmal etmemeniz gerekir.

Tektaşın yanı sıra Emel Pırlanta yüzük modelleri arasında beğeninize sunulan beştaş, tamtur, baget, safir, yakut, zümrüt ve piecut gibi yenilikçi tasarımlar, her gelinliğe uyum sağlayan harika detaylarla donatılmıştır. Özellikle kapalı, kayık ve V yaka gelinliklerle bir araya geldiğinde göz kamaştıran pırlanta yüzükler, her yıl gelinlerin güzelliğini taçlandıran mücevherler arasındaki yerini korumaktadır. 

Gelinlerin Ayrılmaz Parçası Pırlanta Gerdanlıklar

2023 gelinlerini taçlandıracak pırlanta takılar listesinde ilk sırada elbette gerdanlıklar yer alır. Uzun yıllardır gelinlerin boynunda görmeye alışık olduğumuz pırlanta gerdanlıklar, bu yıl da düğün mücevher trendlerini belirleyen seçenekler arasındadır. Özellikle straplez gelinlik modelleriyle kusursuz bir uyum yansıtan pırlanta gerdanlıklar, düğünlerde hem aksesuar hem de hediye olarak tercih edilen özel tasarım parçalardır.

Straplez gelinlik ve topuz saç modeli ile bir araya geldiğinde gelinlerin içindeki ışıltıyı gün yüzüne çıkaran pırlanta gerdanlıklar, her dönem gelinler için olmazsa olmaz bir mücevher trendidir.

Bilekte Taşınan Zarafet Pırlanta Bileklikler

Düğün dendiğinde akla ilk gelen mücevher seçeneklerinden biri olan pırlanta bileklikler, 2023 gelinlerini taçlandıracak pırlanta takılar arasındaki yerini korumaktadır. Her gelinlik modeli ile çok yakışsa da özellikle kalın askılı gelinliklerle birlikte takılan pırlanta bileklikler, zarafetle parıldayan harika aksesuarlardır. Düğününüzde gelinlik tercihinizi kalın askılı modellerden yana yapmak istiyorsanız boyun ve kulağınızı boş bırakabilir, gelinliğinizin zarafetini Emel Pırlanta bileklik seçenekleri arasındaki safir, yakut, zümrüt gibi renkli detayları seçerek canlandırabilirsiniz.

Dilerseniz pırlanta bileklikleri tek omuzlu gelinliklerle birlikte de kullanabilirsiniz. Boynun boş bırakılmasının daha uygun olduğu tek omuzlu gelinliklerde ışıltılı bir pırlanta bileklik takarak asil güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Her Gelinliğin Zarif Tamamlayıcı Pırlanta Küpeler

Zarif topuzlar, iddialı at kuyruğu modeller ya da doğallığın şıklıkla bütünleştiği narin örgüler… Gelinlerin vazgeçilmez saç tasarımları arasındaki toplu modeller, her zaman tarzını yansıtan iddialı ve göz kamaştırıcı bir pırlanta küpe ile tamamlanmayı bekler. Özellikle ince askılı gelinliklerin naif, narin ve asil duruşunu ihtişamla tamamlayan pırlanta küpe modelleri, 2023 gelinlerini taçlandıracak pırlanta takılar arasındaki ilk seçeneklerden biridir.

Ayrı ayrı seçim yapmakta zorlananlar için hızlı ve harika bir seçenek oluşturan pırlanta setler, kusursuz bir uyumla tasarlanan özel parçaları kullanımınıza sunar. Dilerseniz her gelinlikle baş döndürücü bir ışıltı yaratan Emel Pırlanta setler arasından seçim yapabilir, göz alıcı güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz.

Bir önceki yazımıza https://www.emelpirlanta.com/blog/yilbasi-tatilinizde-pirlanta-isiltisi-ile-goz-kamastirin linkinden ulaşabilirsiniz.