Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Pırlanta Baget Yüzükler

Baget Pırlanta Yüzükler

 

 

Sıradan ve bilindik modellerden sıkılan zevk sahibi hanımlar için tasarlanan pırlanta baget yüzük modelleri Emel pırlantanın usta işçiliği ile birleşiyor. Sarı, bakır ve beyaz renklerinin pırlantanın parlaklığı ile birleştiği birbirinden benzersiz modeller sizlerle buluşmak için sergileniyor.

Pırlanta Baget Yüzük

Şık ve sade modellerin yanında gösterişli ve ihtişamın simgesi olan büyük pırlanta baget yüzükler de her kombininize uyum sağlayacak. İster gece şıklığı ile davetlerde göz kamaştırın, isterseniz günlük yaşantınızda bu yüzükler ile parlayın.. Sade şıklık arayışında olan özel koleksiyon sizler için tasarlandı. Daha fazla pırlanta yüzük modelleri için sayfamızı inceleyin.

Pırlanta Baget Yüzük Modelleri

Her koleksiyonunda ışıltılı ve göz alıcı olan emel pırlanta, kış sezonunun bembeyaz ve nefes kesici güzelliğini, gökyüzünün ve kış mevsiminin göz alıcı beyazlığı ile bir araya getiriyor.  Günümüzde evlilik alyansı olarak sıklıkla tercih ediliyor. Kadınların aksesuar aşkını farklı bir ruha sokuyoruz. Feminen bir görüntüye sahip hanımların tarzını şık ve sofistike parçalar ile tamamlamak isteyenlerle buluşuyor.

Cesur olmaktan korkmayan, yıldız gibi parlamak isteyenlerin tercihi bu sezonun en sevilenleri arasında.. Bakışların odağı olmak isteyen kadınların tercihi, çarpıcı ve göz kamaştıran mücevherler Emel Pırlanta'nın özgün tasarımcı ruhu ile buluşuyor.

Pırlanta Baget Yüzük Fiyatları

Şık ve zarif tasarımlara sahip birbirinden değerli mücevherleriyle mutlu anlara tanıklık eden Emel Pırlanta, mücevher sektöründe her daim yeniliklere öncülük etmeye devam edecek. Birbirinden benzersiz harika modellere sahip bu yüzükler romantizm ve aşkı anlatmakta oldukça iddialı. Bu harika mücevherler zamansız bir sitilin kapılarını aralıyor.

Dinamik ve modern çizgilerle birleşen mücevherler en gözde kombinlerle bir araya geliyor. Işıltılarıyla büyüleyen mücevherler, kendine güvenen kadınları şıklık yarışında bir adım öteye taşıyor. Asaletin, zarif tasarımlar ile buluştuğu pırlanta ile çalışın.