444 50 16

Pırlanta Beştaş Yüzükler

Beştaş Pırlanta Yüzük

 

 

Pırlantanın şık zarafeti ile birleşen ve aşkın simgesi olan beş taş yüzükler Emel pırlantanın usta işçiliği ile yeniden gün yüzüne çıktı. Beştaş pırlanta yüzüklerin yeni nesil asaleti yeniden hayat buldu. Bir beştaş pırlanta yüzük, her bir pırlantanın biricikliği ve benzersizliği ile farklı duyguları açığa çıkarır. Özellikle güçlü ve şıklığından ödün vermeyen kadınların tercihi olan beştaş pırlanta yüzükler ile her bir taşın farklı bir hikayesi var.

Pırlanta Beştaş Yüzük Modelleri

Emel pırlantanın beş taş pırlanta koleksiyonu ile yüzükler kendine has duruşuyla yeniden anlam kazandı. Sonsuz sevginin, aşkın, huzurun, sadakat ve mutluluğun anlamlarını taşıyan beştaş pırlantalar ona sahip olan kişiyi dünyanın en mutlu kadını yapacak. Aşkın en masum halini yansıtın. Beyaz altın ve saf pırlantanın buluşması göz alıcı ışıltı ve kusursuzlukla oluyor. Modern ve çekici çizgilerle tasarlanan Pırlantalar Emel pırlanta ile en güzel haline kavuşuyor.

Pırlanta Beştaş Yüzük Fiyatları

Modern ve hayranlık uyandıran yenilikçi pırlanta yüzük koleksiyonu ile siz de ister kendiniz isterseniz de sevdiklerinizi şımartabilir, sevdiklerinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Farklı tarzı ve çeşitlerinin buluştuğu zengin beştaş pırlanta koleksiyonu her bütçeye ve zevke uygun olarak tasarlandı. En şık tasarımlar ve en gözde modelleriyle emel pırlanta beştaş pırlanta yüzük koleksiyonu kişiye özel farklı model seçenekleri ile günümüzün son moda anlayışına göre şekillendi.

Bir gün değil ömür boyu hatırlanacak bir hediye için beştaş pırlanta modelleri ilk sırada tercih ediliyor. Girdiğiniz her ortamda hayranlık uyandıracak modellere imzamızı atıyoruz. Ayrıca farklı tasarımlarda yer alan tamtur pırlanta yüzük modellerine de göz atabilirsiniz.

En özel anlarınızda, en heyecanlı zamanlarınızda Emel pırlanta olarak yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Nesilden nesle aktarılacak, dayanıklılığı ve manevi değeri ile ömür boyu sizinle kalacak, doğanın en nadide taşları… Bir yüzük ile beş benzersiz hikaye… Sizin kadar özel…