Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Pırlanta Baget Bileklikler

Pırlanta Baget Bileklik

 

 

Her kadın, güzelliği ve aşkıyla çok özeldir. Hayatınızdaki kadına, onun özel olduğunu ve eşsiz olduğunu hissettirecek armağanların başında şüphesiz pırlantalar gelir. Emel pırlanta bu değerli taşa en güzel formunu verir.

Pırlanta baget bileklikler sıklıkla tercih edilen hediye seçeneklerindendir. Baget, pırlantanın bir kesim şeklidir ve farklı olmaktan hoşlananlar için ilk sırada yer alır. Yıldönümlerinde, sevgililer gününde, doğum günlerinde ya da başka bir özel anınızda değer verdiğiniz kadına alabileceğiniz birbirinden güzel pırlanta baget bileklik modelleri Emel pırlantanın özel koleksiyonlarında yer alır.

Pırlanta Baget Bileklik Modelleri

Pırlanta baget bileklikler bu koleksiyonlardan en özel olanlarındandır. Oldukça fazla çeşidi ve geniş ürün yelpazesi ile bu harika pırlanta bileklikler, kadınlar için hem gündelik kullanıma hem de özel davetlerde kullanım için oldukça uygundur. Sevgiliniz için alacağınız daha klasik ya da geleneksel yapıda modellerin yanında, modern dokunuşlarla biçimlenen harika modeller sizlerle buluşuyor.

Pırlanta Baget Bileklik Fiyatları

Geçmişten günümüze gelene kadar tarih boyunca pırlanta baget bileklikler, ışıltılın ve zarafetin sembolü olmuştur. Kadınların her zaman en özel aksesuarı ve mücevheri olan pırlantalar adeta şıklığı tamamlayan birer yardımcıdır. Eğer farklı bir tarz ve yenilik arayışı söz konusu ise özel pırlantalı baget bileklikler tercih edilebilir. Berraklığı ve kalitesi ile ön plana çıkan pırlanta bileklikler, hangi model seçilirse seçilsin, tarzı tamamlamakta ve kıyafetinizle bir bütün oluşturmaktadır. Her karat ve büyüklükteki pırlanta bilekliler, şıklığın göstergesi olarak kullanılır.