Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16

Pırlanta Zümrüt Gerdanlık

7.68 Karat Pırlanta Zümrüt Gerdanlık
%60

7.68 Karat Pırlanta Zümrüt Gerdanlık

ML 54430Z

525.912 204.054
20.36 Karat Pırlanta Zümrüt Gerdanlık
%60

20.36 Karat Pırlanta Zümrüt Gerdanlık

ML 61114

989.400 383.887
20.27 Karat Pırlanta Zümrüt Gerdanlık
%60

20.27 Karat Pırlanta Zümrüt Gerdanlık

0080056

1.156.910 448.881
40.67 Karat Pırlanta Zümrüt Gerdanlık
%60

40.67 Karat Pırlanta Zümrüt Gerdanlık

ML 27416Z

1.856.400 720.283

Zümrüt Gerdanlık

Gerdanlık, kombinlere zarafet ve ışıltı katan çok özel aksesuarlar arasında yer alır. Doğanın sadeliğini ve ihtişamını yansıtan pırlanta ile zümrütün başrolde yer aldığı pırlanta zümrüt gerdanlıklar, Emel Pırlanta dokunuşuyla tasarlandı. Bu tür gerdanlık modelleri, çok özel bir geleneğin modernize edilmiş halidir. Her tasarım pırlantanın ışıltısını üzerinde taşır. Aynı zamanda yeşilin benzersiz bir tonunu üzerinde taşıyan zümrütün enerjisi ile dinamizm kazanan pırlanta zümrüt gerdanlık, kombinlerinizi zarif bir şekilde tamamlamanızı sağlıyor. Emel koleksiyonunda yer alan benzersiz tasarımları, ışıltılı bir tarz için tercih edebilirsiniz.

Pırlanta Zümrüt Gerdanlık Modelleri

Pırlantanın kendisine özgü benzersiz bir ışıltısı bulunur. Bu ışıltı, gerdanlıkların zarif ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlar. Pırlantanın başrolde olduğu hikayeye zümrüdün de katılması, birbirinden eşsiz gerdanlık tasarımlarının ortaya çıkmasını sağlar. Emel Pırlanta’nın dokunuşu ile tasarlanan zümrüt gerdanlık modelleri, bu çok özel hikayeyi vurgulayan tasarımlardır.

Bir mücevherden çok daha fazlasını temsil eden ihtişamlı tasarımlar, hayatın her alanında benzersiz bir kullanım sunar. Zümrüdün merkezde yer aldığı tasarımlarda, zümrüdün çevresinde minimalize edilmiş pırlantalar bulunur. Ayrıca zincir kısımlarında da pırlantalar bulunduğu için bu tür tasarımların her biri, ışıltının hayat bulmuş halidir.

Çok daha sade gerdanlıkları kombinlerinin merkezine yerleştirmek isteyen kadınlar için daha minimal tasarımlar da sunulur. Sanatın inceliklerini mücevher dünyasına taşıyan bu tür tasarımlar, zamanın ötesinde bir kullanım vadeder. Özenle seçilmiş pırlantaların incelikli şekilde işlenmesi ile oluşan zümrüt gerdanlık kolye modelleri, Emel’in zarif dokunuşuyla benzersiz bir koleksiyonda yer alır. Zümrüt taşlı gerdanlık tasarımları ile ışıltınızı her ortamda ön plana çıkarın!

Pırlanta Zümrüt Gerdanlık Fiyatları

Zümrüt kolye anlamı, lüks ve güzelliği bünyesinde barındırır. Öte yandan zümrüt ve pırlanta son derece değerli taşlardır. Bu nedenle zümrüt kolyelerin hem maddi hem de manevi değerleri büyüktür. Zümrüt gerdanlık setleri ve zümrüt gerdanlıklar, farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde satışa sunuluyor. Siz de zümrüt gerdanlıklara Emel Pırlanta ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Ayrıca Emel Pırlanta Gerdanlık Koleksiyonunda yer alan yakut gerdanlık modellerini inceleyebilir, tarzınızla bütünlük sağlayan tasarımlara sahip olabilirsiniz.