Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Pırlanta Safir Bileklikler

Safir Bileklik

 

 

Narin bileklere özel narin ve zarif pırlantalar… Pırlantanın en güzel hali Emel pırlanta safir bileklikler ile sizler için sergileniyor. İnce detaylarla bezenmiş asil bileklikler zarafeti ön plana çıkarıyor. Safirin şifası pırlantanın saf ve berrak özellikleri ile harmanlanıyor.

Özel günler, doğum günleri, anneler günü ve sevgililer günü gibi en önemli günlerde verilebilecek mükemmel bir hediye seçeneği sunan pırlanta safir bileklikler ile tanışın. Bu kusursuz pırlanta bileklikler tek başına takılabildiği gibi diğer takılarla da mükemmel bir uyumda yer alır. Günün her saatine ve her yaşa uyan zamansız stili yansıtan tasarımlar ışıltıları ile göz alıcı bir hale bürünüyor.

Pırlanta Safir Bileklik Modelleri

Her kadın kendini özel hissettirecek bir pırlanta işlemeli bilekliği hak eder. Benzersiz bir ifade kazandıran bu mücevherler ömür boyu sizinle olacak. Modern ve dinamik bir tarz yaratmanıza yardımcı olurlar. Tarzınızı bütünüyle tamamlarlar.

Düğün veya nişan gibi önemli günlerde de bir hediye seçeneği olarak pırlanta safir bileklikler en çok tercih edilen mücevherlerdendir. Mavinin en güzel tonunu yansıtan doğanın bize benzersiz armağanı olan bu safir bileklik modelleri en özel anlarınızda her zaman sizlerle. Bu özel seremonilerde gelinin zarafetini yansıtan ve sonsuz sevgi bağının güçlü bir sembolüdür.

Pırlanta Safir Bileklik Fiyatları

Sadece özel günlerde değil günün her saati takılabilecek, sade ve minimal tasarımlardan hoşlananları da düşünerek incelikle ve özenle tasarlanan parçalar mücevherler içerisinde en değerlilerindendir.