Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16

PIRLANTA YÜZÜK

Eşsiz Pırlanta Yüzükler

Saf sevgi ve sonsuz aşkın yüzyıllardır en romantik sembolü haline gelen, evlilik tekliflerinin başrolü olan pırlanta yüzük modelleri, doğada da ender bulunan ve en dayanıklı taşlardan biri olan elmasların titizlikle işleniyor. Büyük bir tutkuyla tasarlanarak eşsiz bir pırlantaya dönüşümü ile Emel Pırlanta ile yeniden anlam kazanıyor.

Doğada emsalsiz hali ile simgelenen yüzükler özellikle evlilik teklifi, yıl dönümü ya da sevgililer günü gibi özel gecelerde ve en özel anlarda en nadide ve ince hediyelerden biri olma özelliğini günümüzde de devam ettiriyor. Özellikle evlilik yıldönümü, düğün ya da nişan gibi en güzel günlerde tamtur alyans modelleri ilk tercih olarak seçiliyor. Zarif, asil duruşu ve şıklığı ile göz kamaştıran tek taş yüzükler Emel Pırlanta'nın ince işçiliği ile bir araya gelerek ruhunuzu yansıtan modelleri bir araya getirdi.

Pırlanta Yüzük Modelleri

Emel Pırlanta yüzükler her zevke ve her tarza uygun damla, kalp, yuvarlak taş modelleri ve farklı motif, desen seçenekleriyle aşkın zarif ve ince ruhlu halini ortaya koyuyor. Hayranlık uyandıran bu birbirinden eşsiz yüzükler ile ister kendinizi isterseniz de sevdiklerinizi şımartın. Bu özel mücevhere sahip olmak için güvenilir ve kaliteli pırlanta mağazaları seçilmelidir. Bu konuda mücevherat sektöründe hem pırlanta yüzük fiyatları hem cazip tektaş pırlanta kampanya günleri ile her zaman lider konumda yer alır.

Özel fiyatlar ve yılın neredeyse her döneminde yapılan tektaş yüzük kampanya fırsatları ile kullanıcılarının ayrıcalığını düşünür. Farklı karat, kesim ve berraklıklarda sizlere sunulan Emel pırlanta'da en son moda anlayışın ve estetiğin birleşimi ile her bir tasarımda kendinizden bir parçayı bulacaksınız.

Pırlanta Yüzük Fiyatları

Özel semboller ve motiflerden oluşan yüzük modellerinin yanında sade ve minimal tektaş yüzükler ile de her zevke hitap ediyorlar. Kendine güvenen ve güçlü kadınların tercih ettiği bu nadide ve benzersiz parçalar mücevher kutunuzun vazgeçilmezi olacak. Ayrıca beştaş yüzük modelleri de özel tasarımlar ile sizlere sunuluyor.

Siz de bu özel ışıltıyı hayatınızın her anında yaşamak için ve benzersiz fırsatlar ile tek taş kampanya avantajlarından yararlanmak için  koleksiyonlarımızı keşfedin!

 

Pırlanta Yüzük Nasıl Anlaşılır?

Bir yüzüğün pırlanta yüzük olup olmadığı pırlanta sertifikası, kesim, ağırlık, sertlik, renk ve berraklık gibi hususlara bakılarak anlaşılabilir. Pırlanta, elmasın belirli bir formda kesilmesi sonucu elde edilen bir tür elmas kesim şeklidir. Hammaddesi elmas olan pırlanta, her zaman ışıl ışıldır. Bu nedenle pırlanta yüzüğü ışığa tutup parlaklığını gözlemleyebilirsiniz. Pırlanta yüzük çeşitleri arasında yer alan tasarımların gerçek olup olmadığını anlamanın farklı yöntemleri de bulunur.

Gerçek pırlanta, mıknatıs tarafından çekilmediği için pırlanta yüzüğü mıknatısın yanına yaklaştırabilirsiniz. Eğer pırlanta mıknatıs tarafından çekilmiyorsa pırlantanın gerçek olma ihtimali yüksektir. Pırlantanın gerçekliğini anlamanın en kesin yöntemi, pırlantanın sertifikasını incelemektir. Uluslararası kurumlar tarafından incelenen pırlantalar; renk, berraklık, karat ağırlığı başta olmak üzere birçok husus dikkate alınarak değerlendirilir. Pırlantanın sahip olduğu özellikler sertifikaya eklenir. Dolayısıyla pırlanta yüzüklerin sertifikasına bakarak özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Pırlanta Yüzük Modelleri Hangileri?

Pırlanta yüzük modelleri, kişisel tarz ve zevkler dikkate alınarak Emel Pırlanta’nın eşsiz dokunuşuyla tasarlanır. Dolayısıyla Emel Pırlanta Yüzük Koleksiyonu son derece zengindir. Pırlanta ve safirin muazzam birleşiminden doğan pırlanta safir yüzükler, yenilikçi bir görünümün en özel tamamlayıcılarıdır. Prenses tacı tasarımıyla sıra dışı bir görünüm kazanan pırlanta prenses tacı yüzük modelleri, Emel Pırlanta’nın sizlere sunduğu benzersiz tasarımlar arasında yer alır.

Merkezde pırlantanın yer aldığı, çevresinde minimalize edilmiş taşların bulunduğu tasarımlar, ihtişamlı görünüm arzulayan kadınlar için oldukça ilgi çekicidir. Her bir tasarım, pırlantanın büyüsünden yararlanılarak son halini almakta olup pırlantanın karat ağırlıkları, pırlanta yüzük renkleri, berraklık ve kesimi gibi özelliklere göre farklı tasarımlar ortaya çıkar.

Pırlanta Yüzük Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tektaş pırlanta yüzük, baget yüzük, pırlanta beştaş yüzük tasarımları ve daha pek çok tasarımı satın alırken pırlantanın gerçek olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Gerçek bir pırlantanın belli başlı özellikleri bulunur. Pırlanta renksiz ya da çok az bir renge sahiptir. Yani pırlantanın içerisinde ya hiç kusur olmaz ya da çok az bulunur. Gerçek pırlantanın kesimi son derece iyidir. Böylelikle ışığı başarılı bir şekilde yansıtır. Bu ve bunun gibi özellikler, “İyi bir pırlanta yüzük nasıl olmalıdır?” sorusunun cevapları arasında yer alır.

Pırlanta Yüzüklerin Anlamı Nedir?

Pırlanta yüzükler oldukça farklı anlamlara sahip olmakla birlikte genellikle sonsuz aşk ve bağlılığı simgeler. Sevdiği kişiyle birlikte olmak isteyen bir kişi, tektaş pırlanta yüzükleri kullanabilir. Pırlanta yüzükler, aynı zamanda zamanın etkisine direnci ifade eder. Çünkü pırlanta oldukça sert ve dayanıklıdır. Bu nedenle kalıcı bir aşk ve ilişki, pırlanta yüzük ile sembolize edilir. Eşsiz tasarımlarıyla mücevher dünyasında kendisine yer bulan pırlanta yüzüklerin her biri, lüks ve zarafeti bir arada sunar. Dolayısıyla tarzına önem veren kadınlar için pırlanta yüzükler, vazgeçilmez takılar arasındadır.

Pırlanta Yüzük Kaç Karat Olmalı?

Pırlanta yüzüklerin karat ağırlıkları farklılık göstermekle birlikte ideal pırlanta yüzüklerin karat ağırlıkları 0.20-0.41 karat arasında değişebilir. Bununla birlikte kişisel tercihler, yüzük için ayrılan bütçe başta olmak üzere pek çok husus; pırlanta yüzüklerde karat ağırlıklarının farklılaşmasına neden olabilir.