Kahramanmaraş, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa Dualarımız Sizinle.
Tüm ülkemizi derinden üzen depremin büyük sarsıntısı içindeyiz. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, Yakınlarına Başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dileriz

Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

PIRLANTA YÜZÜK

Eşsiz Pırlanta Yüzükler

Saf sevgi ve sonsuz aşkın yüzyıllardır en romantik sembolü haline gelen, evlilik tekliflerinin başrolü olan pırlanta yüzük modelleri, doğada da ender bulunan ve en dayanıklı taşlardan biri olan elmasların titizlikle işleniyor. Büyük bir tutkuyla tasarlanarak eşsiz bir pırlantaya dönüşümü ile Emel pırlanta ile yeniden anlam kazanıyor.

Doğada emsalsiz hali ile simgelenen yüzükler özellikle evlilik teklifi, yıl dönümü ya da sevgililer günü gibi özel gecelerde ve en özel anlarda en nadide ve en ince hediyelerden biri olma özelliğini günümüzde de devam ettiriyor. Özellikle evlilik yıldönümü, düğün ya da nişan gibi en güzel günlerde tamtur alyans modelleri ilk tercih olarak seçiliyor. Zarif, asil duruşu ve şıklığı ile göz kamaştıran tek taş yüzükler Emel pırlantanın ince işçiliği ile bir araya gelerek ruhunuzu yansıtan modelleri bir araya getirdi.

Pırlanta Yüzük Modelleri

Emel pırlanta yüzükler her zevke ve her tarza uygun damla, kalp, yuvarlak taş modelleri ve farklı motif, desen seçenekleriyle aşkın zarif ve ince ruhlu halini ortaya koyuyor. Hayranlık uyandıran bu birbirinden eşsiz yüzükler ile ister kendinizi isterseniz de sevdiklerinizi şımartın. Bu özel mücevhere sahip olmak için güvenilir ve kaliteli pırlanta mağazaları seçilmelidir. Bu konuda mücevherat sektöründe hem pırlanta yüzük fiyatları hem cazip tektaş pırlanta kampanya günleri ile her zaman lider konumda yer alır.

Özel fiyatlar ve yılın neredeyse her döneminde yapılan tektaş yüzük kampanya fırsatları ile kullanıcılarının ayrıcalığını düşünür. Farklı karat, kesim ve berraklıklarda sizlere sunulan Emel pırlanta'da en son moda anlayışın ve estetiğin birleşimi ile her bir tasarımda kendinizden bir parçayı bulacaksınız.

Pırlanta Yüzük Fiyatları

Özel semboller ve motiflerden oluşan yüzük modellerinin yanında sade ve minimal tektaş yüzükler ile de her zevke hitap ediyorlar. Kendine güvenen ve güçlü kadınların tercih ettiği bu nadide ve benzersiz parçalar mücevher kutunuzun vazgeçilmezi olacak. Ayrıca beştaş yüzük modelleri de özel tasarımlar ile sizlere sunuluyor.

Siz de bu özel ışıltıyı hayatınızın her anında yaşamak için ve benzersiz fırsatlar ile tek taş kampanya avantajlarından yararlanmak için  koleksiyonlarımızı keşfedin!