444 50 16

PIRLANTA BİLEKLİK

Pırlanta Bileklik

Kadınların zarif bileklerine yakışan zarif bileklikler… Pırlantanın en benzersiz dizilişi pırlanta bileklik modelleri ile sergileniyor. Pırlantanın mükemmel ayrıntı ve ince bir işçilikle tasarlanan en güzel örneği bileklikler, birbirinden farklı onlarca güzel modelle bütünleşiyor. Titiz bir çalışmanın ürünü olan bileklikler, pırlanta suyolu bileklik, pırlanta şans bileklikleri ya da pırlanta fantezi bileklikler gibi farklı koleksiyonlar ile harika bir bütünlük oluşturuyor.

Pırlanta Bileklik Modelleri

Altın zincirler ile birleşen pırlanta taşlar, en değer verdiklerinize en naif armağanı vermenize katkıda bulunuyor. Tüm kullandığımız aksesuarlar gibi bilekliklerimize de kendimizce bir anlam yükleriz ve önemli anlarımızda hep yanımızda taşırız. Pırlanta bileklikler en sade halleriyle bile gösterişlidir. Bu yüzden sıklıkla tercih edilir. Gelenekselleşen Fatma Ana Eli, kalp ya da fil gibi şans bilekliklerinin yanında modern çizgilerle tasarlanmış ve doğanın en değerli taşlarından oluşan safir bileklikler, pırlanta yakut bileklikler, pırlanta su yolu bileklikler de sizleri bekliyor.

Yeşilin en harika tonunu yansıtan pırlanta zümrüt bileklik modelleri ile de kadınların gönlünü kazanıyor. Farklı zevklere hitap edebilen bileklikler, ufak pırlanta taşlarla süslenmiş ihtişamlı modellerin yanı sıra altının çekiciliği ile bütünleşen zarif tek taşlı tasarımlarla da öne çıkıyor. Her kombinin tamamlayıcısı şık ve etkileyici bileklikler, onlarca farklı alternatifleriyle Emel Pırlanta'da yer alıyor. Pırlanta bileklik modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, hayallerinizdeki gibi şık bir bilekliğe siz de sahip olabilirsiniz.

Birbirinden şık ve zarif bileklik modelleri ile kendinizi şımartabileceğiniz gibi aynı zamanda sevdikleriniz için de özel bir armağan hazırlayabilirsiniz. Özellikle nişan ve düğün gibi özel merasimlerde takılan pırlanta kelepçe bileklikler ve pırlanta baget bileklikler zariflikleri ile göz alıcı olmanızı sağlayacak. Tekli ya da kombin olarak kullanılabilen bileklik modelleri kadınların bileklerine zarafet ve şıklı katıyor. Hemen her ortamda takılabilen bileklik modelleri her yaşa uygun olmasıyla ön plana çıkıyor.

Pırlanta Bileklik Fiyatları

Pırlanta kolye ve küpelerle de harika bir uyum sağlayan pırlanta bileklikleri çok seveceksiniz. Emel Pırlanta, kolay ve güvenilir alışveriş adresiniz olacak. Tamamı sertifikalı ürünler arasından güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir, hızlı kargo ile kapıya teslim siparişlerinize sahip olabilirsiniz.