444 50 16

PIRLANTA KÜPE

Pırlanta Küpeler

Tarihimizde çok eski bir yeri olan küpeler kültürümüzde her zaman yer almıştır. Küpelere modellerine ve taşlarına göre çeşitli isimler verilmiştir. Salkım küpeler, halka küpe, gül küpeler her zaman gelenekselleşmiş küpe modellerimizdendir. Günümüzde küpeler en çok kullanılan mücevherlerden olmuştur. Kadın veya erkek fark etmeksizin herkesin kullandığı bu harika aksesuar şimdi Emel Pırlanta'nın usta ellerinde yeniden tasarlanıyor. Sade ve sıradan bir elbisenin üzerine taktığınız tektaş pırlanta küpe ona büyüleyici bir şıklık katacaktır.

Pırlanta Küpe Modelleri

Tektaş pırlanta küpeler aynı zamanda çabasız şıklığının anahtarıdır. Kadınlar tarafından çok sevilen küpe aksesuarları, Pırlantalar ile yeniden şekillenmiştir ve anlam kazanmıştır. Her daim tarzına ve şıklığına dikkat eden kadınlar için asil dokunuşlar hazırlayan tektaş küpe küpeler en çok tercih edilen aksesuarlardandır. Hemen hemen her mücevherle uyum içinde bulunan küpe modellerinden halka küpeler, pırlanta küpeler, salkım küpeler gibi modeller çok özeldir. Kadınların şıklık yarışında bir kombini güzelleştiren ve onu özel kılan şey detaylardır. Bir elbiseye ya da bir takımın üstüne takacağınız tek taş küpe onu benzersiz bir görünüme kavuşturacaktır.

Pırlanta Küpe Fiyatları

Küpelere yeni bir soluk kazandıran Emel Pırlanta doğanın en değerli taşlarından olan safir, yakut ya da zümrüt taşları ile sıra dışı olmayı tercih ediyor. Şıklığından ödün vermeyen ama romantik dokunuşları da her daim yansıtan kadınlara özel pırlanta tek taş küpe modelleri ile her kadının gönlünü fethediyor. Bir pırlanta doğada bulunduğu süreç içerisinde oldukça fazla etkiye maruz kalır. İklimler, sert rüzgarlar gibi birçok faktör bu nadide elmasların görünümünü etkiler.

Bu yüzden elmasların her biri biriciktir ve her biri doğanın farklı izlerini taşır. Çok yüksek ısı ve basınca karşı yüzyıllar boyu dayanabilir. İşte pırlantanın sonsuz aşkı ve kuvvetli sevgi bağını temsil eden romantik anlamı buradan gelir.

Sevdiğiniz kadına pırlanta küpe hediye ettiğinizde aslında ona ne kadar güçlü bağlarla bağlı olduğunuzu ve değer verdiğinizi göstermiş olursunuz. Özel günlerde, yıldönümleri, sevgililer günü ya da anneler günü gibi anlamlı zamanlarda unutulmaz bir hediye ile o ana imzanızı atın.