Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16

Pırlanta Safir Gerdanlık

Safir Gerdanlık

Safir, çoğunlukla mavi renkte olan, antik çağlardan beri mücevher dünyasında kendisine yer bulan renkli bir taştır. Parlaklıkları, dayanıklılıkları ve estetik yönleri nedeniyle birçok mücevhere ilham kaynağı olan safir, gerdanlıklara da dinamizm katar. Birçok kültürde koruyucu bir güç ve sadakati simgeler. Bu nedenle pırlanta ve safirin başrolde olduğu gerdanlıklar, unutulmaz hediyeler olarak değerlendirilebilir.

Pırlanta safir gerdanlık tasarımları, kadınların sofistike tarzını vurgulama konusunda son derece başarılıdır. Ustalıkla işlenen, zarif detayları ile görenleri büyüleyen tasarımlar, özel günlerde eşsiz bir kullanım sunar. Emel Pırlanta gerdanlık koleksiyonunda kendisine yer bulan safir gerdanlık modellerini inceleyebilir, lüksü ve şıklığı kombinlerinizin merkezine yerleştirebilirsiniz.

Pırlanta Safir Gerdanlık Modelleri

Kadim tarihinde Kraliyet ailesinin mücevherlerini süsleyen safir gerdanlıklar, günümüzde de mücevher dünyasının nadir tasarımları arasında yer alır. Her tarza hitap eden tasarımlarıyla safir taşlı gerdanlık modelleri, kusursuza yakın bir görünüm vadeder. İhtişamlı kombinlerde sade bir dokunuş için merkezde safirin yer aldığı, zincir kısmını ise pırlantanın sarmaladığı tasarımlar ideal bir tercih olabilir. 

Öte yandan Emel Pırlanta Koleksiyonunda yer alan ve safirin başrolde bulunduğu kolye uçlarının sıra sıra dizildiği tasarımlar, kombinlerin çok daha hareketlilik ve zarafet kazanmasını sağlayacaktır. Ustalıklı bir şekilde tasarlanan bu tür modeller, kadınların şıklığına şıklık katacaktır. Derin mavisi ile kullanıcısına huzur katan safirin büyüsünü yansıtan tasarımları özel günlerde modern ve incelikli kombinlere ulaşmak için tercih edebilirsiniz.

Pırlanta Safir Gerdanlık Fiyatları

Emel Pırlanta koleksiyonunu süsleyen pırlanta safir gerdanlık modelleri, zamanın ötesinde bir şıklık vadettiği için kadınlar için özel ve değerli tasarımlardır. Bu nedenle özel bir davette göz alıcı bir görünüm elde etmek için kombinlerinizi safir gerdanlık kolye ile tamamlayabilirsiniz. Öte yandan düğün ve nişan törenlerinde, elbiselerinizin şık yanlarını safir gerdanlık setleri ile vurgulayabilirsiniz.

Emel Pırlanta dokunuşuyla incelikli bir şekilde tasarlanan pırlanta safir gerdanlık modelleri, özel koleksiyonda sizleri bekliyor. Tasarımları inceleyebilir, arzu ettiğiniz modellere çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda zarif zümrüt gerdanlık modelleri de koleksiyonun nadide parçalarından biri olarak sizleri bekliyor. Şık ve estetik bir görünüm Emel Pırlanta’nın yenilikçi tasarımlarıyla her zaman mümkün!