Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Pırlanta Safir Kolyeler

 

Pırlanta Safir Kolye

Pırlanta safir kolyeler doğada bulunan en değerli taşlardan olan safirin, kadınların en zarif şekilde boynunda taşıdığı bir mücevher şeklidir. Safir kolyeler; uzun yıllar boyunca doğada oluşan, en değerli maden türlerinden biridir. Dünya üzerindeki en sert madenlerden olmasına rağmen, en ışıltılı ve ihtişamlı taş olması da onu eşsiz ve yegâne kılan özelliklerden biridir. Pırlantanın göz alıcı ihtişama sahip, eşsiz ışıltısı onun en değerli ve en naif yönünü ortaya çıkarır. Pırlantanın bu benzersizliğine safir taşının harika mavi tonu eşlik eder ve ortaya büyüleyici bir tasarım ortaya çıkar. Elmas, çıkarılması ve işlenmesi ustalık, tecrübe, titizlik ve uzmanlık isteyen bir iştir. Bundan dolayı da eski çağlardan beri gücün, iktidarın, zenginliğin ve aşkın sembolü sayılmaktadır. Pırlanta, elmasın şekillenmiş hali olduğu için daha da değer katar.

Pırlanta Safir Kolye Modelleri

Kadınların eski zamanlardan beri şifasına inandığı safir gibi doğal taşları da aynı titizlikle tasarlayan Emel Pırlanta safir kolyeler koleksiyonunu benzersiz kadınlar için yarattı. Nefes kesici güzellikte ve parlaklıkta olan bu mükemmel koleksiyon kendinizi özel hissettirecek. Kendine güvene ve her ortamda çekiciliğinden ödün vermeyen cesur kadının tercihi… oldukça farklı tasarımlara sahip olabilen pırlanta safir kolyeler, her tarza ve yaşa uygun olarak tasarlandı.

Pırlanta Safir Kolye Fiyatları

Gösterişinden ödün vermeyenler için de sade ve minimal bir tarza sahip olan kadınlar için de geniş ve uygun fiyatlı bir ürün yelpazesine sahip koleksiyon adından söz ettiriyor.