Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16

Pırlanta Yakut Gerdanlık

20.34 Karat Pırlanta Yakut Gerdanlık
%60

20.34 Karat Pırlanta Yakut Gerdanlık

ML0080423

372.901 180.857
17.97 Karat Pırlanta Yakut Gerdanlık
%60

17.97 Karat Pırlanta Yakut Gerdanlık

ML 54436

1.092.828 424.017
46.87 Karat Pırlanta Yakut Gerdanlık
%60

46.87 Karat Pırlanta Yakut Gerdanlık

ML 27416

1.244.400 482.827
23.57 Karat Pırlanta Yakut Gerdanlık
%60

23.57 Karat Pırlanta Yakut Gerdanlık

ML 54413

1.275.000 494.700

Yakut Gerdanlık

Yakut, kırmızının benzersiz hali… Bütün güzellikleri içinde barındıran yakut, gerdanlıklara zarafet katan değerli bir taştır. Bu nedenledir ki Emel dokunuşuyla tasarlanan gerdanlıklarda yakut, zarafetin ve lüksün simgesi olarak tasarımda kendisine yer bulur. Pırlanta yakut gerdanlık tasarımları, doğanın büyülü yanlarına vurguda bulunur. Çünkü kırmızısını doğadan alır. Ayrıca pırlantanın da incelikli dokunuşta bulunduğu yakut gerdanlık modelleri, ışıltıyı ve şıklığı simgeler.

Yakutun benzersizliğini üzerinde taşıyan yakut kolye anlamı, cesaret ve aşkı içinde barındırır. Bu nedenle yakut gerdanlık kolye tasarımları, eşsiz bir hediye olarak da değerlendirilebilir. Emel imzasıyla büyülü ve estetik bir görünüm kazanan pırlantalı yakut gerdanlıkları satın alarak kombinlerinize canlılık ve dinamizm katabilirsiniz.

Pırlanta Yakut Gerdanlık Modelleri

Yakut gerdanlıklar, özünde pırlanta ve yakutu barındırır. Her iki taş da doğanın ihtişamını en zarif şekilde yansıtır. Emel Pırlanta dokunuşuyla tasarlanan yakut taşlı gerdanlık tasarımlarının yer aldığı eşsiz koleksiyon, özel günlerin destekleyicisidir. Koleksiyona dinamizm katan ve birden fazla yakutun yer aldığı tasarımlar, nişan ya da düğün törenlerinde eşsiz kombinlerin oluşmasını sağlar. Yakut gerdanlık modelleri arasında yer alan bu tür tasarımlarda yakut ile pırlantanın bir arada bulunduğu kolye uçları bulunur. Birden fazla kolye ucu, gerdanlığın kusursuza yakın bir görünüm elde etmesini sağlar.

Koleksiyonun nadide parçalarından bir diğeri de zarif ve sade pırlantalı yakut gerdanlık tasarımıdır. Birkaç minimalize edilmiş yakutun kendisine yer bulduğu model, özel günlerde kıyafetlerin zarif ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlar. Bu nedenledir ki sade detaylara sahip gerdanlıkları tercih eden kadınlar, tasarımı kombinlerinin merkezine yerleştirir.

Pırlanta Yakut Gerdanlık Fiyatları

Pırlanta yakut gerdanlıklar, Emel koleksiyonunda yer almakla birlikte set halinde satışa sunulabilir. Pırlanta yakut gerdanlık, küpe ve yüzüğü bütünlüklü bir şekilde kullanmak isteyen kadınlar için bu tür setler ideal olabilir. Yakut gerdanlık setleri, geçmişin izlerini üzerinde taşırken geleceğin özel anlarını da estetik bir şekilde sunar. Siz de doğanın zarafeti ve ince işçiliğin benzersizliğini üzerinde taşıyan pırlantalı yakut gerdanlıkları çok özel fiyatlarla ve Emel ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca safirin ihtişamıyla hareketlilik kazanan pırlanta safir gerdanlık modellerini de inceleyebilir, özel günlerde zarafet ve şıklığı bir arada yansıtan tasarımlara sahip olabilirsiniz.