Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Pırlanta Safir Küpeler

Safir Küpeler

 

 

Emel pırlantanın en göz kamaştırıcı koleksiyonlarından biri ile tanışın; pırlanta safir küpeler … Benzersiz görünümünüzü bu göz alıcı küpeler ile taçlandırın. Geçmişten beri tüm zamanların en klasik ve zamansız takıları pırlanta küpelerdir. Hemen her yaş grubuna hitap eden pırlanta küpeler, mutlulukla taşınmaktadır.

Özel günlerde ya da günlük yaşantınızda, gece ya da gündüz fark etmeden her zaman muhteşem görünmenizi sağlar. Safir taşının benzersiz görünümünden etkilenerek ustalıkla bezenmiş safir küpeler yalnızca görünüm olarak değil enerji olarak da çok farklıdır.

Ayrıca pırlanta halka küpe modellerimize de göz atabilirsiniz.

Pırlanta Safir Küpe Modelleri

Safir taşı mavi renginin açık ya da koyu tonlarına sahiptir. Güven ve özgürlüğü ifade eder. Ayrıca sakinleşmeye ve rahatlamaya da faydalı olduğu bilinmektedir. Eski zamanlardan beri, bu şifalı özelliklerinden dolayı kullanılan safir taşı Emel pırlantanın usta işçiliği ile işlenerek pırlantanın zarafeti ile buluşuyor. Değerli taşlardan ilham alınarak yaratılan küpe modellerimizde gösteriş ve ihtişam her zaman ilk sıradadır.

Emel Pırlanta safir taşını sizlere çok farklı formlarda sunuyor. Sallanan, büyük ve gösterişli küpelerin yanında sade, kar tanesi şeklinde, yaprak şeklinde naif modellerle de ön plana çıkıyor. Safir taşı aynı zamanda efsanelerin taşıdır. Doğanın bize sunduğu hediyelerin en değerlilerindendir.

Pırlanta Safir Küpe Fiyatları

Muhteşem rengi ile safir bütün kadınları ve erkekleri etkiler. Pırlanta safir küpeler safir taşını en özel şekilde taşıyan küpelerin başında gelmektedir pırlantanın ışıltısı ve safir taşının zarafeti, estetik ile bir araya gelerek bu göz alıcı küpe koleksiyonunu ortaya çıkarıyor.