Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Pırlanta Tektaş Yüzükler

Pırlanta Tektaş Yüzük

 

 

Hemen hemen her kadının hayalini süsleyen bir tektaş ömür boyu mutlulukla parmağınızla taşıyacağınız harika bir aşkın sembolü. Tektaş seçimi oldukça zordur. Renginden kesimine, berraklığından ölçüsüne kadar seçim yaparken pek çok aşamadan geçersiniz. Emel pırlanta pırlantanın en güzel halini tasarlar. Usta el işçiliği ve berrak pırlantaları ile sektörde lider konumda olmanın gururunu yaşıyoruz. Doğanın izlerini taşıyan Pırlantalar o en özel gününüzde yanınızda olacak.

Tektaş Pırlanta Yüzükler

Pırlanta tektaş yüzüklere yeni bir soluk getirmek için her gün heyecanla çalışıyoruz. Modern ve klasik tarzları birleştirerek her geçen gün daha özgün modeller ekliyoruz. Bir pırlantanın kesiminin estetik açıdan çok önemli olduğunu biliyoruz. Farklı pırlanta kesim çeşitleri ile pırlantanın yansımaları ve ışıltıları da değişiklik gösterir. Emel Pırlanta'dan alacağınız her tektaş yüzük size özel olacaktır. Ayrıca ışığı en güzel yansıtan kesimleri tercih ediyoruz.

Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Emel pırlanta tektaş yüzükler alyanslarınız ile de rahatça kullanabileceğiniz modellerdir. Rengi ve zarafetiyle büyüleyen yüzükler her dönemde oldukça sevilir. Günlük kullanımın yanı sıra sadece özel günlerde kullanmak üzere de seçim yapabilirsiniz. Asaletinden ödün vermeyen stil ve tarz sahibi kadınların özel günlerde taşıdıkları mücevherler de eşsiz hayat tarzlarından esintiler taşır.

Pırlanta Tektaş Yüzük Fiyatları

Emel pırlanta HRD sertifikalı tektaş pırlanta yüzükleri ile her zaman sektörün lider konumunda olacaktır. Uygun fiyatlar ve sürekli yaptığı kampanyalar ile adından söz ettirir. Hayatınızın en özel gününde, ömür boyu hatırlanacak bir aşk simgesi ile her zamankinden daha özel hissedin.

Ayrıca Pırlanta Peacut yüzük modellerini de sitemizden inceleyebilirsiniz..

Özellikle de alyansların yanına çok yakışıyor. Yılın en özel günlerinde sevgiliye ya da yıldönümü için eşinize alabileceğiniz tektaş pırlanta modelleri saflığı ve sonsuz bağı simgeliyor. En eski zamanlardan beri gelen pırlanta aşkını sizlere sunmaktan heyecan duyuyoruz.