Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16

PIRLANTA KOLYE

Pırlanta Kolye

Mücevherler arasında en çok tercih edilen, zamansız şıklığın anahtarı pırlanta kolye modelleri Emel pırlantanın usta ellerinde en güzel formuna kavuşuyor. Şıklığınızı taçlandıracak olan bu harika kolyeler çok özel koleksiyonlar ile sizlerle buluşuyor.

Özel günlerde hediye olarak sunabileceğiniz tek taş kolyeler zarifliğin bir anahtarı olarak gönülleri fethediyor. Göz alıcı parlaklığın ve çekiciliğin tam karşılığı haline gelen pırlanta tek taş kolye modelleri mücevherler arasında parlaklığı ile büyülüyor. Pırlanta bir mücevher alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden kesim, berraklık, saydamlık gibi özellikler Emel pırlanta kalitesi ile deneyimli ellerden çıkıyor.

Pırlanta Kolye Modelleri

Emel Pırlanta yıllardır gelen deneyimi sayesinde sektörde öncü firma olmanın gururunu yaşıyor. Kadınların favori aksesuarı olan en şık ve son moda kolyeler Emel pırlanta farkıyla bir tık kadar uzağınızda. Yıl dönümü, mezuniyet günü, doğum günü gibi özel günlerde “ne hediye alacağım?” derdine son veren Emel Pırlanta, birbirinden zengin tasarımlar ile bu sorununuza çözüm olacak. Üstelik Emel pırlanta kolye fiyatları en avantajlı pırlanta kolye kampanya fırsatları ile her zaman en uygun ve cazip halde sunulmaktadır.

Pırlantanın en kusursuz halini sizler için tasarlayan Emel Pırlanta ile hayallerinizi süsleyen o eşsiz pırlanta kolye modelini mutlaka bulacaksınız. Pırlantanın hem geleneksel tektaş modeli hem de gösterişli ve modern fantezi modelleri ile her yaşa ve zevke uyan tasarımları ile tanışın! Geçmişten günümüze kadar pırlantalar çok çeşitli şekillerde yansımıştır. Pırlanta kolyelerin yanına kombinleyeceğiniz pırlanta küpe modelleri ve pırlanta bileklik modellerine de göz atabilirsiniz.

Pırlanta Kolye Fiyatları

Eski Türkler zamanında yani çok tanrılı dönemlerde kolye; kral ve rahiplerin güçlerini göstermek için taktıkları bir sembol olmuştur. Aynı zamanda devletin gücünü de simgelemektedir. Hangi formda olursa olsun pırlanta bir kolye kesinlikle masalsı bir büyüleyiciliğe sahiptir. Özel kadınlar için özel olarak üretilen kolyeler, pırlantanın zarafeti ile sizlere bir tık uzaklıkta.

Emel Pırlanta, güvenilir ve kaliteli bir alışveriş ayrıcalığı sunuyor. Mücevherler bir kadının parlamasına eşlik eder ve bu bir ömür boyu sürer. Dayanıklılığın ve gücün simgesi pırlantalar gibi anılarınız da asla silinmeyecek olur ve nesilden nesle bu eşsiz parçalar ile aktarılır. Pırlanta kolyeler birçok ortama uyum sağlayan, zamansız ve çabasız şıklığı taçlandıran yegâne mücevherlerdir.