Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16
Yazın Işıltısını Taşıyacağınız Pırlanta Modelleri

26.08.2022

Yazın Işıltısını Taşıyacağınız Pırlanta Modelleri

Yazın ışıltısını taşıyacağınız pırlanta modelleri, her kadının hayallerini süsler. Pırlantalar, tabiatın en büyük mucizelerinden olan elmasların işlenmesi ile ortaya çıkar. Göz alıcı ışıltısıyla dikkat çeken pırlanta takılar, onu taşıyan kadınlara büyük bir özgüven kazandırır. Pırlanta takılar kombinlerinizi çok daha ilgi çekici bir hale getirmektedir.

Yaz aylarında da kadınların vazgeçilmez takısı her zaman olduğu gibi yine pırlantalardır. Özellikle gündüz saatlerinde güneşin parıltısıyla bir bütün haline gelen pırlanta taşlar, tüm kıyafetlere ışıltı katar. Yaz akşamlarında ise bu pırlanta takılar kombinlerin en çekici tamamlayıcı parçası haline gelir ve gecenin en zarif kadını olmanıza yardımcı olur.

Yazın En Çok Tercih Edilen Pırlantalar

Yaz ayları herkesin dışarıda daha fazla vakit geçirdiği ve sosyal aktivitelerin arttığı dönemlerdir. Kır düğünü, özel davetler, konserler gibi birçok aktivite yaz döneminde yoğunluk kazanır. Özellikle düğün, nişan gibi organizasyonlara sıkça davet ediliriz. Bu gibi durumlarda her kadın günün ya da gecenin en şık kadını olmayı arzular.

Tüm bu aktivitelerde yazın ışıltısını taşıyacağınız pırlanta modelleri ile gecenin en göz kamaştırıcı kadını olabilirsiniz. Büyük bir özenle hazırlanan kombinler, ışıltısıyla dikkatleri üzerine çeken pırlanta taşları ile desteklenir. Yaz kombinlerinin zarafetini ortaya çıkaran pırlantalar, çeşitli ürün yelpazeleri ile karşımıza çıkmaktadır. Emel Pırlanta’nın geniş tasarım alternatifleri arasında yazın en çok tercih edilen pırlanta modellerini bulabilirsiniz. Farklı renkleri ve eşsiz tasarımları ile Emel Pırlanta takılar, yaz kombinlerinize modern bir dokunuş katar.

Yaz Dönemine Özel Minimalist Yüzükler

Minimalizm, moda tarihi boyunca sürekli karşımıza çıkmaktadır. Son yıllarda ise etkisini daha yoğun bir şekilde göstermektedir. Yazın ışıltısını taşıyacağınız pırlanta modelleri, minimal tasarımları ile vazgeçilmez parçaların başında gelmektedir. Klasik tektaş veya baget pırlanta yüzükler, yaz döneminin öne çıkanları arasında yer almaktadır.

Bu yaz zarafetin ve aşkın sembolü olan pırlanta tektaş yüzükler en çok tercih edilen yüzük modelleri arasındadır. Özellikle geçmişten günümüze evlilik tekliflerinin vazgeçilmez parçası olan pırlanta tektaş yüzükler, yaz aylarında kombinlerin tamamlayıcı rolünü üstlenir. Zarafeti ile asil kadınların her zaman tercihi olan tektaş yüzükler, tüm kıyafetler ile uyumlu bir kombin elde etmenizi sağlar.

Baget Pırlanta Işıltısı

Yazın ışıltısını taşıyacağınız pırlanta modelleri arasında baget pırlantalar en rağbet gören takıların başında gelmektedir. Pırlantanın ışıltısını en iyi şekilde yansıtan kesimlerden biri olan baget pırlanta modelleri yaz kombinlerinin vazgeçilmez takıları arasında yerini korumaya devam etmektedir.

Eşsiz kesimi ve ışıltısıyla ön plana çıkan baget pırlanta takılar, yaz döneminde girdiğiniz ortamlarda tüm bakışların size yönelmesini sağlar. Emel Pırlanta imzalı tektaş pırlanta yüzüler ve baget pırlanta yüzük yaz kombinlerinin zarafetini ortaya çıkarır. İnce yüzük halkası ve ışıltısıyla göz kamaştıran pırlanta taşıyla baget, en dikkat çekici modeller arasında yer alır.

Duyguları Yansıtan Renkler

Yazın ışıltısını taşıyacağınız pırlanta modelleri, geniş bir renk paletiyle kendini gösterir. Yeni sezon kombinlerinde renklerden bolca faydalanılır. Kırmızı, mavi, parlak turuncu, yeşil gibi çok geniş bir renk skalası ile yaz döneminde kombinler hazırlanır. Bu renkli moda takılarda da kendine yer bulmaktadır. Pırlantanın farklı renkleri duyguları belirlemekte büyük bir rol oynar.

Bu yaz hem çok renkli hem de minimal bir trend çizgisi ortaya çıkıyor Sevgi, bağlılık gibi kavramlar bu yaz her zamankinden daha çok kendini gösteriyor. Yaz döneminde duygularınızı yansıtacak renkler şunlardır:

1.          Sıcak Sarı:

Aydınlığı artıran sarı elmas, yazın ışıltısını taşıyacağınız pırlanta modelleri arasında ön plana çıkmaktadır. Bu takılar özellikle vintage modellerde kendini gösterir. Yazın mutluluğu ve enerjisini en iyi yansıtan renk sarıdır. Faklı olmayı seven ve girdiği ortamlarda dikkat çekmek isteyen kadınlar tercihini sarı pırlantadan yana kullanır. Sarı pırlanta takılar ışıltısı ve enerjisi ile unutulmaz bir etki yaratır.

2.          Yeşil ve Mavi Tonları:

Mavi ve yeşil tonları, doğanın ferahlığını üzerinde taşımak isteyen kadınların vazgeçilmez renkleri arasında yer alır. Huzurun renkleri olan mavi ve yeşil, pırlanta ile birleşerek eşsiz bir rahatlık hissini ortaya çıkarır. Safir ve zümrüt pırlanta takılar, özgürlüğü ön planda tutan kullanıcılar için özel modeller arasında yer alır. Emel Pırlanta safir kolye ve zümrüt, yakut takı modelleri, kombinlerde özgürlük enerjisini ortaya çıkarır.

Yaz Kombinlerini Tamamlayacak En İyi Pırlanta Takılar

Sosyal hayatın daha aktif hale geldiği yaz aylarında, dışarıdan en çok görülen bölgemiz olan yüz çevresinde kullanılan mücevherler daha değerli hale gelmektedir. Baskın tonlarda tercih edilen küpe ve kolyeler, kadınların zarafetini ortaya çıkarır. Yazın ışıltısını taşıyacağınız pırlanta modelleri bu sezon en çok kendini küpelerde göstermektedir.

Bu yaz renkli kombinlerden bolca faydalanan moda evleri, kırmızıdan ultraviolete, maviden parlak turuncuya kadar birçok renk ile kombinleri oluşturmaktadır. Yaz kombinlerini en iyi tamamlayacak takılar pırlanta küpe ve kolyelerdir.

Yazın ışıltısını taşıyacağınız pırlanta modelleri renkli dokunuşlara sahip seçenekleri ile yeni sezonda büyüleyici bir görünüm yakalamanızı sağlar. Pırlanta fantezi küpeleri şık bir kolye ile birlikte kullanarak kombinlerinizi eşsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Renkleri ve farklı tasarımları ile göz kamaştıran Elmas Pırlanta küpeleri dilerseniz çift olarak değil faklı bir şekilde kombinleyerek takabilirsiniz. Sağ kulağınıza klasik tektaş pırlanta küpe, sol kulağınıza ise renkli ve sallantılı tasarıma sahip pırlanta bir küpe takarak modern bir gürünüm elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımıza https://www.emelpirlanta.com/blog/ozel-davetlerin-vazgecilmez-mucevherleri-pirlantalar linkinden ulaşabilirsiniz.