Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Elmas Bileklikler

Elmas Bileklik

En özel davetlerde ya da günün herhangi bir anında zamansız şıklığın yolu aksesuarlardan geçer. Kadınların en sevdiği mücevherlerden olan bileklikler şimdi elmas ışıltısı taçlanıyor. Elmas bileklikler Emel pırlanta ile yeni bir görünüm kazanarak tazeleniyor. Dinamik ve modern bir ışıltı ile tasarlanan elmas bileklik modelleri her kadının yeni tutkusu olmaya aday. Şık gece davetlerinde sade bir elbiseye asalet katan elmaslar doğanın bir hazinesi. Bu hazineyi de en çok hak edenler tabi ki benzersiz kadınlar. İster kendinize ister sevdiklerinize bir özel gün hediyesi olarak düşünün, bu elmas bileklikler alan kadını çok mutlu edecek.

Elmas Bileklik Modelleri

Elmas doğadan yüzyıllar boyu toprak altında olgunlaşan en değerli taşlardandır. Dünyanın ilk oluştuğu yıllardan beri var olan elmaslar oldukça dayanıklıdır. Bu yüzden gücü, sonsuz bir aşkı ve sevgi bağını temsil eder. Geçmişten günümüze kadar elmaslar aşkı simgeleyen en değerli mücevherlerden olmuştur. Bileklikler tek başına mükemmel görünseler de farklı çeşitlerin ve desenlerin bir araya gelmesi ile birkaç bileklik ve bilezik ile harika görünürler. Elmas alırken dikkat edilecek noktalar vardır; kesimine, karatına, berraklığına ve rengine dikkat etmek gereklidir. Bu özellikler Emel pırlantanın deneyimi ve işçiliği ile en kusursuz seviyededir.

Elmas Bileklik Fiyatları

Kaliteli kesime sahip olan elmaslar zarif ve şık bir görüntüye sahiptir. Bu şekildeki elmas bileklik modelleri de kadın şıklığını tamamlayan en önemli aksesuarların arasında gelmektedir. Elmas bileklik modellerini incelemek için sitemize göz atabilirsiniz.