Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Elmas Kolyeler

Elmas Kolye

Elmas Kolyeler günün her saati yanınızdan ayırmayacak istemeyeceğiniz mükemmel bir mücevherdir. Kolyeler kadınlar için oldukça sık kullanılan bir aksesuardır. Günlük yaşantınıza uygun motif ve desenlerden oluşan bir tasarımın seçmeniz için geniş bir ürün yelpazesine sahip koleksiyonumuzla tanışın. Elmas kolye modelleri, titizlikle muhafaza altına alınmalıdır. Elmas kolyeler farklı elmas takılarla aynı yerde koruma altına alınmamalıdır. Bir elmas, diğer bir elması kolaylıkla çizebilmektedir. Elmaslar doğada bulunan en değerli madenlerdendir. 

Elmas Kolye Modelleri

Elmas kolye modelleri düğünde ya da nişan gibi özel törenlerde gelinlere de takılan değerli bir mücevherdir. Boynu açıkta bırakan gelinlik modeli varsa zarif bir elmas kolye, boynu daha da güzelleştirmektedir. Elmaslar aynı zamanda şık gece davetlerinde göz kamaştırıcı görünmeniz için de kurtarıcı bir aksesuar olacaktır. Klasik elmas modellerinin yanında Emel Pırlanta özgün ve kendine has tasarımlarıyla ön plana çıkar. Elmas ışıltıyı ve ihtişamı en güzel yansıtan taşlardandır. Bu yüzden de çok özel ve değerlidir. Siz de bir elmas kolye ile kendinize bu parıltıyı armağan edin.

Elmas Kolye Fiyatları

Yeni sezonun modasının izlerini süren tasarımlar ile şekil bulmuş elmas kolyeler onlarca çeşidiyle birçok zevke ve tarza hitap ediyor. Bu kolyeler hem günlük kullanımda hem de özel davetlerde güzelliğiniz ile bütünleşerek göz alıcı şıklığı gözler önüne seriyor. Tüm gözleri üzerinize çekmek için aradığınız büyülü aksesuar olan elmas kolyeleri incelemek için sitemize göz atabilirsiniz!