444 50 16

Elmas Yüzükler

Elmas Yüzük

 

 

Elmas yüzükler koleksiyonunun neden bu kadar özel olduğunu görmek için önce elmasların neden çok değerli olduğunu anlamak gerek. Elmaslar milyarlarca yıl öncesinde, neredeyse zamanın başlangıcında oluşmaya başlamıştır. Her elmas doğada yüzlerce yıl boyunca olgunlaşmaktadır.

Gökyüzünde bulunan birçok yıldızdan bile daha yaşlı olan elmasların geçmişi masalsı bir yolculuğa dayanır. Son derece yüksek bir ısı ve yüksek basınç altında yer kabuğunun derinliklerinde kristalleşen elmas bu yüzden çok değerlidir. Elmas işlemek beceri, deneyim ve sabır gerektiren çok hassas bir iştir. O yüzden elmas İşçiyi deneyimli ellere bırakılmalıdır. Emel pırlanta elması en güzel şeklinde kavuşturuyor.

Elmas Yüzük Modelleri

Zarif hanımlar için tasarlanan elmas yüzükler parmaklarınızda doğanın işareti olarak parlıyor. Elmas yüzükler elmas yakut yüzük ya da zümrüt olarak diğer değerli madenlerle de birleşerek benzersiz bir tasarımın ürünü ortaya çıkarıyor. Elmasın sonsuz ve kalıcı ilişkinin sembolü olmasının bir nedeni de onun dayanıklılığı, sertliği ve darbelerden etkilenmeyişidir. Doğada bozulmadan kalan elmas bu yüzden sonsuz aşkın ve kuvvetli sevgi bağının bir göstergesidir.

Elmas Yüzük Fiyatları

Sevdiğiniz kadına elmas bir yüzük vererek ona ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Elmas aşkın klasik simgesi olmasının yanı sıra aynı zamanda statü sembolü olmuştur. Gücün, cesaretin, yenilmezliğin simgesi olan elmaslar zarif parmaklarınızda ışıldayacak. Elmas parlaklığını en üst düzeyde göreceğiniz emel pırlanta elmas yüzükler koleksiyonu ile şıklığınıza şıklık katın.