Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16

Pırlanta Fantazi Kolyeler

Pırlanta Fantezi Kolye

 

 

Her kültüre ve geleneğe hitap eden sembollerden oluşan pırlanta fantezi kolyeler Emel pırlanta ile anlam kazanıyor. Usta işçilik ve deneyimli ellerden gelen pırlanta işlemeleri en kusursuz formuna kavuşuyor. Yeni anneler için pırlanta anne kolye veya özgürlüğüne düşkün olanlar için kırlangıç kolyeler emel pırlanta ile tasarlanıyor.

Sonsuz aşka ve sevgiye inananlar için kalp şeklinde kolye veya sonsuzluğun simgesinin olduğu sonsuz bir bağın en önemli sembolleri arasında bulunan sonsuzluk pırlanta fantezi kolye yine sizlerle buluşuyor. Birbirinden güzel model ve sembolde tasarlanan pırlantalar bakırın ve sarının saf pırlantayla birleşimi ile kusursuz bir birliktelik oluşturuyor.

Pırlanta Fantezi Kolye Modelleri

Doğadan ilham alan tasarımlarıyla damla, kar tanesi, yaprak, ya da dalga modelleriyle doğanın kusursuzluğunu boynunuza taşıyor. Doğal ve tek olmasıyla kendine güvenen kadınların vazgeçilmez mücevheri olmaya aday olan pırlanta fantezi kolyeler koleksiyonu en özel tasarımlarımızdan. Birbirinden güzel ve narin Emel pırlanta fantezi kolyeler sevdiklerinize unutulmaz bir armağan olacak.

Ayrıca tektaş kolyelere de göz atabilirsiniz.

Pırlanta Fantezi Kolye Fiyatları

Stilinize göz kamaştırıcı bir etki bırakacak olan bu harika pırlanta fantezi kolyelerle tanışın. Bu özel koleksiyonda çağdaş, otantik, sade ya da gösterişli fantezi kolye seçenekleri yer alıyor. Sarı, beyaz ve bakır altının birlikte kullanıldığı, kıymetli taşlarla bezenerek göz alıcı bir estetik ile sunulan modeller de koleksiyonda parlıyor. Sonsuzluk, kalp gibi aşkı ve derin bir bağı simgeleyen motiflerle çok daha anlamlı bir görünüm kazanan tasarımlar, bu özel koleksiyonu göz alıcı kılıyor.