Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Pırlanta Kelepçe Bileklikler

Pırlanta Kelepçe Bileklik

 

 

Dünyanın en özel ve en değerli takılarından olan Pırlantalar emel pırlanta işçiliği ile kusursuz görünümüne kavuşuyor. Emel pırlantanın en özel koleksiyonlarından olan kelepçe bileklikler sarı, bakır ve saf beyaz altının mükemmel birleşiminden oluşuyor. Geleneksellikten hoşlananlar için pırlanta telkari kelepçe modelleri, altın bileklik modelleri ile kelepçe bilekliklere yepyeni bir görünüm kazandırıyor.

Modern tasarımlardan vazgeçmeyenler için de sade ve minimal tasarımlara damla, daire, kalp ekleyerek onlara çok farklı bir görünüm kazandırıyor. Değerli taşların renklerinden faydalanılarak tutkunun rengi olan pırlanta Yakut kelepçe bilekliklerle şıklığınızı şıklık katıyor.

Pırlanta Kelepçe Bileklik Modelleri

Pırlantalar tek başlarına ışıltısı ve parıltısıyla kadınların tarzlarını tamamlayan çok özel mücevherlerdir. Bu eşsiz mücevher, pırlantayı harika formlara sokan Emel Pırlanta sadece sizi düşünerek kendinizi özel hissetmeniz için tasarımlarına yeni anlamlar katıyor.

Kelepçe bileklikler hem modern görünüm hem de klasik ve geleneksel motiflerin bileklerinizdeki yansımasını getiriyor. Baget kesimlerle de marjinal görünümü sevenleri de düşündüğümüz koleksiyonumuz sadelikten, gösterişe, klasiklerden, popüler modellere kadar geniş ürün yelpazesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Pırlanta Kelepçe Bileklik Fiyatları

Göz alıcı pırlantanın en çekici hali ile tanışın. Kelepçe modeller genelde düğün, nişan ya da söz gibi özel günlerde armağan olarak tercih ediliyor. Her yaşa hitap eden bu harika modeller mezuniyet balosu ya da doğum günü hediyesi olarak da tercih edilebilir. Emel pırlanta kalitesi ile alışverişin keyfini çıkarın.