Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Pırlanta Yakut Kolyeler

Yakut Kolyeler

 

 

Pırlanta yakut kolyeler doğada bulunan en değerli taşlardan olan yakutun, kırmızının göz alıcı büyüsü ile kadınların boynunda zarif bir şekilde taşınıyor. Yakut kolyeler; uzun yıllar boyunca aşkın ve sonsuz sevginin sembolü olmuştur.

Dünya üzerindeki en nadide ve benzersiz taşlardan olmasına rağmen, en ışıltılı ve ihtişamlı taş olması da onu eşsiz ve yegâne kılan özelliklerden biridir. Pırlantanın göz alıcı ihtişama sahip, eşsiz ışıltısı onun en değerli ve en naif yönünü ortaya çıkarır.

Pırlanta Yakut Kolye Modelleri

Pırlantanın bu benzersizliğine yakut taşının harika kırmızı ya da bordo tonu eşlik eder ve ortaya büyüleyici bir tasarım ortaya çıkar. Elmas, çıkarılması ve işlenmesi ustalık, tecrübe, titizlik ve uzmanlık isteyen bir iştir. Bundan dolayı da eski çağlardan beri gücün, iktidarın, zenginliğin ve aşkın sembolü sayılmaktadır.

Pırlanta, elmasın şekillenmiş hali olduğu için daha da değer katar. Kadınların eski zamanlardan beri şifasına inandığı safir, yakut ya da zümrüt gibi doğal taşları da aynı titizlikle tasarlayan Emel pırlanta yakut kolyeler koleksiyonunu benzersiz kadınlar için yarattı. Nefes kesici güzellikte ve parlaklıkta olan bu mükemmel koleksiyon kendinizi özel hissettirecek.

Ayrıca pırlanta zümrüt kolye modellerine de göz atabilirsiniz.

Pırlanta Yakut Kolye Fiyatları

Kendine güvene ve her ortamda çekiciliğinden ödün vermeyen cesur kadının tercihi… Oldukça farklı tasarımlara sahip olabilen pırlanta yakut kolyeler, her tarza ve yaşa uygun olarak tasarlandı. Gösterişinden ödün vermeyenler için de sade ve minimal bir tarza sahip olan kadınlar için de geniş bir ürün yelpazesine sahip koleksiyon her zaman adından söz ettiriyor.