Ücretsiz Kargo & Ücretsiz İade

444 50 16

Pırlanta Zümrüt Küpeler

Zümrüt Küpeler

 

 

Huzurun ve sonsuz mutluluğun temsilcisi olan, doğadaki yeşilin en göz alıcı ve çarpıcı tonunu yansıtan Zümrüt taşı Emel Pırlanta'nın usta elleriyle pırlantanın en saf haliyle birleşiyor. Sadakat duygusunu güçlendirmesiyle bilinen bu değerli taş aynı zamanda evliliği ve sevgi bağını ifade eder.

Keşfedildiği ilk günden beri muhteşem rengi ile tüm insanlığı etkilemiştir. Zümrüt taşı aynı zamanda gücü ve cesareti simgeler. Yeşil rengin verdiği ışıltıyla pırlantadan gelen saf enerjiyi birleşerek muhteşem güzellikteki pırlanta zümrüt küpeleri tasarladık. Dünyanın en değerli taşlarından biri olan zümrüt taşı mitolojide ve efsanelerde de kendine yer bulmuştur. Ayrıca renginin yeşil olması nedeniyle yağmur yağdırdığına inanılırdı.

Pırlanta Zümrüt Küpe Modelleri

Zümrüt taşı geçmişten beri mücevher olarak kullanılmıştır. Bu göz alıcı ve rengi çok etkileyici taş Emel pırlantanın usta elleriyle işlendi. Kalitesi ve güvenliği ile kusursuz alışveriş deneyimine imza attı. Zümrüt ve pırlanta taşları kendi aralarında derin anlamlar barındırıyor, bu sebeple pırlanta zümrüt küpeler aşkın, sevginin ve değerin simgesidir.

Ayrıca pırlanta yakut küpe modellerine de göz atın..

Zümrüt Pırlanta Küpe Fiyatları

Pırlantanın kusursuz yapısı ve zümrüt taşının güzelliği uzun yıllar sonsuz aşkım, saf sevginin ve asaletin en özel temsilcisi olarak hayatımızın vazgeçilmez simgelerinden biri haline geliyor. Göz alıcı tasarımları sizlerle buluşturan emel pırlanta en değer verdiği koleksiyonlarından olan pırlanta zümrüt küpeleri ile kullanıcılarına harika bir mücevher deneyimi sunuyor. Güçlü ve cesur kadınların tercihi pırlanta zümrüt küpeler ile bir ömür vazgeçilmez mücevheri keşfedin!