Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16

Fiyatlarımız Neden Uygun

Belçika Dünya’da ki elmas maden stoklarının %70’ine sahiptir. Bu demek oluyor ki Belçika, Türkiye ya da Dünya’da mücevherlerde kullanılan elmas ve pırlantanın ana dağıtıcısı konumunda bulunmaktadır. Özetle Türkiye’de ki mücevher firmaları pırlanta ve elması, Belçika'dan temin etmek zorundadır.

Emel pırlanta; tüm ürünlerini kendi atölyelerinde üretmektedir. Pırlanta ve elmas çıkarıldığı topraklardan temin edilmekte böylelikle düşük kar marjlarıyla ürünlerini üretebilmektedir. Tektaş pırlanta ve beştaş pırlanta alyans ürünlerimizin büyük çoğunluğunda dünya da kabul görmüş Belçika menşeili HRD Antwerp sertifikası, kimi ürünlerde yine tüm dünya da kabul görmüş GIA sertifikası tercih edilmektedir.

3 adet fiziki mağazamız bulunmaktadır. Dolayısıyla diğer firmalara oranla maliyetlerimiz ve giderlerimiz minimizedir. Özellikle www.emelpirlanta.com sanal mağazamızın giderleri (mağaza kirası, stopaj, KDV haricinde vergiler v.b.) çok çok düşük olduğu için bunu rahatlıkla fiyatlarımıza yansıtabiliyoruz. Bilinen markalardan aldığınız pırlantalı mücevherlerle aynı kaliteyi Emel Pırlanta olarak beğeninize sunabiliyoruz.

Emel pırlanta; piyasa fiyatının çok altında mâl ettiği ürünlerini yine çok düşük kar marjlarıyla herkesin pırlanta sahibi olmasını kendine misyon edinmiştir. Yılbaşı, Sevgililer günü, Anneler günü ve yaza özel indirim broşürleriyle kampanyalar düzenleyerek ekstra indirimlerle halkımıza hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Emel Pırlanta; Hepsiburada, N11, v.b. fırsat sitelerinde belirli zaman aralıklarında kampanyalar düzenleyerek %70’e varan indirimler sunmaktadır.

Bu çerçeve de tüm ürünlerini doğal pırlantadan üreten firmamız kaliteden ödün vermeden düşük kar marjlarıyla ürettiği ürünlerini yine düşük kar marjlarıyla daha fazla kişiye ulaşarak (sürüm yaparak) sektörde ilklere imza atmaktadır.

Dipnot: Bu yazı özgün bilgiler ışığında derlenmiştir. Kaynak gösterilerek dahi iktisap edilemez.