Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16

Vizyon ve Misyon

Vizyon;

Milyonlarca insanın yaşamına her gün dokunan, daima yenilikçi ve uygun fiyatlı, uluslararası trendleri yakından izleyen ve etkileyen pırlanta markası olmak

 

Misyon;

Müşterilerimizi, ihtiyaçlarını ve duygularını anlamak için hep birlikte çalışır; pırlantayı herkes için erişilebilir kılarız. Attığımız her adımda yüksek kaliteden, doğallıktan ve bol çeşitten ödün vermeyiz. Küresel düşünür, sürekli gelişime ve sürdürülebilirliğe inanırız. Paydaşlarımıza, eğitime, teknoloji ve araştırmaya yatırım yaparız.

 

Değerler;

  1. Dürüst, saygılı ve duyarlıyız; sonuçları ne olursa olsun attığımız her adımda dürüst davranırız. Başarımıza ortak olan paydaşlarımızla birlikte sosyal, ekonomik ve çevresel konularda sürdürülebilir gelişimi destekleriz.
  2. Markamızın asıl sahibinin tüketicimiz olduğuna inanırız; bize güvenen tüketicilerimizin beklentilerine göre tasarımlarımızı şekillendirir, Keyif alarak çalışır, işbirliği ve takım çalışmasıyla hedeflerimize ulaşırız.
  3. Yenilikçi ve gelişime açığız; en iyi olanı bulmak için faaliyetlerimize hassasiyet ile yaklaşır ve tasarım ve yeni fikirleri uygular ve değişimi sahipleniriz.
  4. Dinamik ve esnek çalışırız; her yeni güne yeni bir keşfin heyecanı ile başlar, o günü dinamik yaşarız.
  5. Güven ve Aidiyet duygusu ile çalışırız; Tüm gücümüzle aynı hedefe kilitlenir, çözüme odaklanır ve hızlı karar alırız zoru başarana kadar her yolu dener, samimi bir iletişim kurarak güveniriz ve güven veririz.