Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16

Emel Pırlanta Dubai Jewels of Emirates Showda

Emel Pırlanta, farklı zevklere hitap eden eşsiz pırlanta parçalarıyla dünyanın çeşitli noktalarında modern ve zarif tasarım örnekleri sunuyor. 1 Haziran'da Dubai Jewels of Emirates Show Pırlanta Fuarı'na katılan Emel Pırlanta, eşsiz tasarımları pırlanta severlerle buluştururken, aynı zamanda sektörün en önemli isimleriyle de bir araya geldi.

En Son Pırlanta Koleksiyonunu Sergiledi

Müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılayan Emel Pırlanta, katıldığı fuarda son tasarladığı pırlanta koleksiyonunu sergileme fırsatı buldu. Emel Pırlanta'nın zarif ve modern detayları, büyülü bir ışıltıya sahip her bir pırlanta tasarıma hareket kazandırıyor. Yıllardır müşterilerine kaliteli takılar sunan Emel Pırlanta, yeni koleksiyonunun zarif parçalarını müşterilerle buluşturarak pırlantanın eşsiz parlaklığını en üst düzeyde yaşattı..

Dubai Jewels of Emirates Show'da; Emel Pırlanta'nın uzman ekibi pırlanta seçimlerinde yardımcı olarak, ziyaretçilere doğru kesim, renk, berraklık ve karat ağırlığı konularında uzman danışmanlığı sağladı.

Özel İndirimler ve Cazip Fırsatlar

Emel Pırlanta, Dubai Jewels of Emirates Show’a özel indirimleri ve cazip teklifleri ile modern ve sofistike modelleri çok özel fiyatlarla müşterilerine sundu. Ziyaretçilerin etkileyici anlar yaşadığı fuara katılan Emel Pırlanta, uluslararası düzeyde hizmet sunan bir marka olduğunu bir kez daha gözler önüne getirdi.

Fuar, Dubai'de kaliteli ve yenilikçi tasarımı ön plana çıkarmak isteyen Emel Pırlanta için en önemli etkinliklerden biri olarak kabul ediliyor. Emel Pırlanta dokunuşuyla tasarlanan her bir pırlanta tasarımı, gelenekselin modernize edilmiş hali ile dünyanın birçok ülkesinde kullanıcılarla buluşmaya devam ediyor.

emel pirlanta dubai jewels of emirates showda