Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16

Emel Pırlanta Türk Kalp Vakfı Gecesine Damga Vurdu

Ünlü modacı Cemil İpekçi, 2017 koleksiyonunu ilk kez Türk Kalp Vakfı’nın Lazzoni Hotel’de gerçekleştirdiği gala yemeğinde, iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı muhteşem bir organizasyonla tanıttı.

Türk Kalp Vakfı Tıp Merkezi için Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonu) cihazının alımına fon sağlamak amacıyla gerçekleşen Cemil İpekçi’nin “Avrasya Nefesi” adını verdiği defilede yeni koleksiyonunu ünlü isimler eşliğinde tanıtıldı.  Banu Noyan koreografisiyle gerçekleşen defilenin en büyük sürprizlerinden biri Nükhet Duru oldu.  Sanat dünyasının ünlü usta ismi Nükhet Duru, defilede İpekçi’nin kendisi için özel hazırladığı kıyafetle podyuma çıkarak modellik yaptı.

Nükhet Duru, Emel Diamond’un özel tasarımı olan pırlantalarla bezenmiş 600 BİN DOLAR değerindeki 128 CT ağırlığındaki  muhteşem set ile geceye damga vurdu.  Podyumda heyecanlandığını belirten Nükhet Duru, “Türk Kalp Vakfı’na cihaz alınacak denilince ‘Tabii ki varım” dedim. Ama podyumda yürürken gerçekten heyecanlandım” diye konuştu.

Kaynak: http://keyfgazetesi.com

Emel Pırlanta