Pırlanta ihracatında Türkiye 3.'sü
EN
444 50 16

Emel Pırlanta Yeni Mağazasını Amerikada Açtı

Göz alıcı pırlanta tasarımlarıyla mücevher dünyasında ön plana çıkan Emel Pırlanta, yeni mağazasını Amerika’da açtı. Bedford, New Hampshire’da yer alan 48 Wellesley Dr adresinde bulunan mağaza, Amerikalılara muhteşem tasarımları sunmayı hedefliyor. Dünyanın farklı bölgelerinde yer alan Emel Pırlanta mağazalarının bir yenisi olan Amerika’daki şube, Emel Pırlanta’nın incelikli dokunuşlarıyla benzersiz bir görünüm elde eden pırlanta mücevherleri bünyesinde taşıyor.

Pırlanta Mücevherlerin Büyüleyici Dünyası

Farklı tarz ve zevklere hitap edebilen modern, incelikli ve göz alıcı pırlanta mücevher tasarımlarını müşterileriyle buluşturan Emel Pırlanta, Amerika’daki mağazasını şık ve incelikli bir atmosfere sahip olacak şekilde tasarlamıştır. Mağazaya giren müşterilerinin kendilerini benzersiz hissetmesini hedefleyen Emel Pırlanta, zengin ürün yelpazesini müşterileriyle buluşturuyor.

Emel Pırlanta'nın Amerika'daki mağazası, geniş bir pırlanta takı koleksiyonuna ev sahipliği yapmaktadır. Her biri özenle seçilmiş pırlantalar, değerli metallerle birleştirilerek ustalıkla işlenmiş takılarla dolu vitrinler, göz kamaştırıcı bir görüntü sunmaktadır. Yüzükler, kolyeler, bilezikler, küpeler ve daha fazlası gibi farklı tarzlardaki takılar, her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Müşterilere hem klasik hem de modern tasarımlarla benzersiz bir stil yaratma imkanı sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Ön Planda

Türkiye’nin farklı noktalarında mağazaları bulunan Emel Pırlanta, Amerika’daki mağazasında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Mağazada yer alan ve uzman çalışanlardan oluşan profesyonel ekip ile müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayan Emel Pırlanta, pırlanta takıların ışıltılı dünyasına bütün müşterilerini davet ediyor.

Göz alıcı, estetik, zarif ve sıra dışı dokunuşlarla tasarlanan pırlanta mücevherlerin her biri; pırlantaların ışıltısı ile harmanlanmış durumda. Unutulmaz bir mücevher deneyimi, Emel Pırlanta ayrıcalığıyla müşterilerle buluşmaya devam ediyor.

emel pirlanta yeni magazasini amerikada acti